Çalışma'yı şunlar için sunuyorum:

İşletmeler: Kurumsal Liderlik için, Menajerler, Ekipler ve Çalışanlar için.

Bireyler, Çiftler, Aileler ve Gruplar:

  • Kişisel Koçluk ve Danışmanlık
  • Atölye Çalışmaları
  • Internet (Online) Kursları

Aynı zamanda genel konuşmalar ve tanıtıcı sunular sunuyoruz. Tüm oturumları İngilizce ya da Türkçe olarak verebiliyoruz.  Çalışma'yı aşağıdaki kategorilerde herhangi birinde sunabiliriz: İlişkiler, Sağlık ve Hastalık, Kanser,  Özgüven, Ebeveynlik, Çocuklar, Kaygı, Tanrı, İş ve Kariyer, Para, Vücut ve Yaşlanma, Ölüm, İflas, Boşanma, Şiddetli Geçimsizlik, Şiddet,  Bağımlılıklar, İhtilaf ve Çatışmalar, Başarı, Savaş, Politika, Sınav Korkusu, Panik Atak, Depresyon, Hırs, Kıskançlık, İntikam, Nefret, Affetmek, Şikâyetlerimiz, Beklentilerimiz, Kırgınlıklar ve Küskünlükler, Haklı Olmak, Mükemmelliyetçilik ve Hata Yapma Korkusu, Ertelemelerimiz, Zaman Yönetimi, Düşünce Kalıplarımız, Yargılar/ Etiketlemeler.

Seanslar tipik olarak 30 dakikadan 1,5 Saat’e kadar sürer. Çoğunlukla çalışmalarımız telefon aracılığıyla veya yüz yüze olmaktadır. Grup seansları da düzenlenir.

Seanslar yerel şahıslar için kişisel olarak yapılabilir. Feza Karakaş’ın Sertifika Profili için aşağıdaki web sitesine bakabilirsiniz:

 Feza Karakaş Sertifika Profili

 

Hizmetlerim hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.