‘İÇİMİZDEKİ HUZUR VE NEŞEYİ NASIL ORTAYA ÇIKARTABİLİRİZ?’

 

Düşünme tarzınızı sorgulayın ve hayatınız değişsin.

 

Gün içerisinde pek çok kez geçer aklımızdan stres yüklü düşünceler. Korku, öfke, stres ve depresyon yüklüdür bu düşünceler. Peki ya hiç bu gibi düşüncelerle uğraşmak zorunda olmasaydınız hayatınız ne kadar farklı olurdu hiç düşündünüz mü?

 

Byron Katie’nin Çalışma’sı zihni arındıran bir süreçtir. Tüm stresimiz ve çektiğimiz tüm acıların kaynağı olan düşüncelerimizi tespit ederek bu olumsuz düşünceleri sorgulamamızı sağlar.

Bu Atölye çalışması sizleri çektiğiniz acıların kaynağını bulmaya davet ediyor. Huzur ve özgürlükten alıkoyan düşünceleri sorgulamaya çağırıyor bizi. Kendi kendinizi sizin için yazılmış olan bu senaryodan çıkartma davetidir bu; içinizde huzur ve neşeyi bulmaya açılan kapıdır.
Açık fikirli olan herkes yapabilir Çalışmayı. Basit, radikal ve insanın hayatını değiştiren bir çalışmadır bu. Gelin ve beraber deneyimleyelim Çalışma’nın gücünü.

 

Bu Atölye Çalışması size neler katacak?

 

Çalışma’yı tanıyacak ve Çalışma’yı nasıl yürüteceğinizi keşfedeceksiniz.
Huzur ve özgürlüğe erişmek için alışkanlık halini almış zararlı düşünce kalıplarınızla yüzleşebileceğiniz pratik çalışmalar yapacaksınız
Sağlık, ilişkiler, iş, anne-baba olmak, yaşlanma, aile, bedensel konular, para, toplumsal ve çevresel şartlar, kültürel farklılıklar ve dünya gibi konuları derinlemesine inceleyebileceksiniz

Strese neden olan düşüncelerinize inanmamayı tercih ettiğiniz zaman içinizdeki huzur ve neşeyi keşfedeceksiniz.

KATILMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.